Koncert Kwartetu Smyczkowego Archetti

Do naszych okien nieśmiało pukają słoneczne promienie, które muszą dość zawzięcie walczyć o dominację z deszczem, który jak na złość nie chce odpuścić. Mimo wszystko czuć jednak atmosferę zbliżających się wakacji. Kończy się rok szkolny, kończy się także sezon w instytucjach kultury. Jak zwykle jednak, wakacje w Archetti to czas interesujących zajęć i przedsięwzięć artystycznych i sportowych.

Sezon 2018/2019 Orkiestra pożegna koncertem 23 czerwca w siedzibie przy ul. Wiosny Ludów 1 w Jaworznie. Jednak wzorem poprzednich lat, chcielibyśmy Państwa zaprosić na koncerty na świeżym powietrzu – mamy nadzieję, że pogoda nie będzie płatać nam figli! Już za kilkanaście dni zapraszamy wszystkich do Geosfery. To wyjątkowe miejsce na mapie Jaworzna już po raz kolejny otworzyło przed nami swoje bramy. Malownicze zakątki będą rozbrzmiewać muzyką kwartetu smyczkowego Archetti  15 czerwca 2019 o godzinie 15.00. Historia naszych koncertów plenerowych pokazuje, że zawsze możemy liczyć na publiczność, której nie straszny deszcz, wiatr i chłód – bardzo chcielibyśmy, aby w tym roku oprócz dobrej energii płynącej od nas i naszych instrumentów, poczuli Państwo również ciepłe promyki słońca – kto wie, może nam się uda? W repertuarze znajdzie się muzyka dobrze znana wszystkim z radia, telewizji, a także koncertów naszej Orkiestry. Będzie trochę marzycielsko, trochę ogniście, odrobinę zadziornie i lekko melancholijnie, a że będzie ciekawie – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości! Emocji, jak zresztą na każdym koncercie Archetti, z pewnością nie zabraknie!

23 czerwca natomiast będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu kolejny koncert, na którym we współpracy z Tutti.pl będziemy prezentować muzykę polską – tym razem w repertuarze znajdzie się kompozycja Eugeniusza Knapika „Wyspy”, a oprócz tego usłyszą Państwo „Velicanie” Rodiona Szczedrina, a także „Idyllę” Leosa Janacka . Będzie to koncert oficjalnie zamykający sezon artystyczny 2018/2019.

Zapraszamy na nasze najbliższe koncerty!

Koncert Kwartetu Smyczkowego Archetti 15 czerwca 2019 o godzinie 15.00
w jaworznickiej Geosferze – WSTĘP WOLNY

Koncert Archetti Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna pod batutą Macieja Tomasiewicza
23 czerwca 2019 ul. Wiosny Ludów 1  godzina 17.00
bilety w cenie 25 zł do nabycia na stronie www.archetti.pl oraz w siedzibie Orkiestry.