MUZYCZNE LATO NA URSYNOWIE – Marcin Wyrostek Band Symfonicznie

Zawsze miło jest spotykać starych przyjaciół, a jeśli chodzi o muzyków – świetnie, kiedy dzieje się to na scenie. Dlatego tez bardzo cieszymy się na nadchodzący koncert na warszawskim Ursynowie, podczas którego będziemy mieli przyjemność ponownie zagrać z Marcinem Wyrostkiem i jego zespołem.

Będzie to nasze czwarte spotkanie, a zarazem debiut Archetti w Warszawie. Do tej pory jeszcze nie mieliśmy okazji grać na stołecznych scenach, tak więc z niecierpliwością czekamy na nadchodzący koncert, który zorganizowany został na specjalne życzenie mieszkańców Ursynowa.

W ostatni niedzielny wieczór wakacji, czyli 26 sierpnia ze sceny pod Urzędem Gminy Ursynów, popłyną autorskie kompozycje oraz aranżacje znanych melodii, a wszystko to ujęte w programie pod tytułem „Marcin Wyrostek Band Symfonicznie”. Nie zabraknie gorących latynoskich rytmów i romantycznych melodii wyśpiewanych przez Marcina Jajkiewicza. Mamy nadzieję, że pełna temperamentu gra Marcina oraz jego zespołu pomoże nam zatrzymać lato na trochę dłużej!

Zapraszamy wszystkich, którzy będą gdzieś w pobliżu, a tych, którzy nie zdołają się pojawić na pewno uraczymy relacją! Mamy jednak nadzieję, że ujrzymy w tłumie znajome twarze.

Marcin Wyrostek Band Symfonicznie

Marcin Wyrostek – akordeon
Marcin Jajkiewicz – wokal
Mateusz Adamczyk – skrzypce
Daniel Popiałkiewicz – gitara
Agnieszka Haase-Rendchen – fortepian
Piotr Zaufal – bas
Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne
oraz „Archetti” – Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna.

Plenerowa scena pod Urzędem Gminy Ursynów

26 sierpnia 2018 godzina 19.00 WSTĘP WOLNY