Święta to taki magiczny czas w roku – koncert „Kolędy Kameralnie” – 18.12.2016

Święta to taki magiczny czas w roku, wobec którego mało kto potrafi być obojętnym. My nie chcemy i nie potrafimy! Zapraszamy Państwa serdecznie to zatopienia się razem z nami w świąteczną atmosferę 18 grudnia o godzinie 17.00 w Domu Kultury w Jeleniu.

Niech każdy w tym bożonarodzeniowym zabieganiu, gotowaniu i sprzątaniu znajdzie choć chwileczkę na odpoczynek, złapanie tchu i swoich pędzących myśli. Archetti zaprasza do wspólnego kolędowania. Znane i lubiane przez wszystkich melodie zabrzmią w niecodziennych aranżacjach autorstwa Artura Majewskiego. Bossa i jazz w kolędach? Ktoś na pewno powie, że to nie wypali…. A my udowodnimy, że nie tylko wypali, a wręcz rozpali ogień w duszach i sercach słuchaczy! 🙂 Piękne melodie i proste, acz poetyckie teksty kolęd polskich i zagranicznych zostaną wyśpiewane przez anielskie jaworznickie głosy – Martynę Plutę oraz Małgorzatę Synowiec, zagra oczywiście Archetti pod batutą Macieja Tomasiewicza. Na scenie pojawi się jeszcze jeden nietypowy gość, a mianowcie aranżer, Artur Majewski, który dodatkowo ubarwi całość grą na gitarze.

Święta to czas podarunków, także i my przygotowaliśmy dla Państwa prezenty! Do zakupionych biletów na koncert dołączymy kolędowe płyty, które są zapisem naszej pracy z sierpnia 2016.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Teatrze Sztuk przy ul. Mickiewicza w Jaworznie, w siedzibie Archetti oraz przez internet, przelewem do dnia 15 grudnia.
nr konta: 39 1240 1356 1111 0010 3226 3515
„ARCHETTI” ORKIESTRA KAMERALNA MIASTA JAWORZNA
ul. Wiosny Ludów 1; 43-608 Jaworzno
W tytule przelewu należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i tytuł wpłaty (Kolędy z Archetti). Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana na Państwa adres e-mail wiadomość zwrotna z potwierdzeniem zapłaty. Bilety do odebrania będą przed koncertem po uprzednim okazaniu dowodu tożsamości.
Do zobaczenia!